Osocze bogatopłytkowe i fibryna. Warto?

Zabieg osoczem przeznaczony jest dla wszystkich osób, szczególnie pacjentów poszukujących naturalnych produktów lub uczulonych na inne preparaty.

Zabieg osoczem przeznaczony jest dla wszystkich osób, szczególnie pacjentów poszukujących naturalnych produktów lub uczulonych na inne preparaty. Wykonany z własnej krwi pacjenta. Zawiera naturalne czynniki wzrostu. Stymuluje komórki macierzyste do namnażania i fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu, co ma doprowadzić do głębokiej odnowy skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia. Zabieg ma zastosowanie również w leczeniu trudno gojących się ran (m.in. stopy cukrzycowej), odbudowie tkanki kostnej, chorobach przyzębia i w łysieniu. Oddzielnym zabiegiem dopełniającym z użyciem własnej krwi pacjenta jest autologiczna fibryna.

Fibryna jest autogenną, biokompatybilną membraną, która stymuluje gojenie i wzrost tkanek miękkich eliminując ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowej. Jest bogata w mezenchymalne komórki macierzyste, leukocyty, płytki krwi wydzielające naczyniowy czynnik wzrostu (VEGF – vascular endothelial growth factor) oraz inne czynniki wzrostu, które przyspieszają angiogenezę, tworzenie się fibroblastów i osteoblastów (wzrost tkanek miękkich i kości), przyspieszają proces gojenia, zmniejszają stan zapalny i dolegliwości bólowe.

Czynniki te uwalniane są przez około 7 dni po aplikacji.

Zabieg osoczem i fibryną zapewnia długotrwałe efekty (dłuższe niż tradycyjnymi, wypełniaczami czy preparatami do mezoterapii).
Preparat całkowicie naturalny, zgodny z ciałem pacjenta, dlatego nie wywołuje reakcji nietolerancji, alergii czy innych odczynów immunologicznych.
Zarówno zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego jak i autologicznej fibryny można wykonać na jednej wizycie.

DZIAŁANIE:


Głęboka regeneracja skóry (poprawa kolorytu, nawilżenia, napięcia skóry)
Redukcja zmarszczek
Profilaktyka i leczenie łysienia
Leczenie trudno gojących się ran (stopa cukrzycowa i inne), w odbudowie tkanki kostnej i chorób przyzębia.


PRZED ZABIEGIEM:


Na 2 tygodnie przed zabiegiem proszę:Wypijać po 2 – 2,5 litra płynów /dobę
Nie pić alkoholu
Zmniejszyć ilość cukrów w diecie
Nie jeść tłuszczów TRANS
Zwiększyć zasadowość organizmu poprzez spożywanie większej ilości warzyw
Zażywać witaminę C w ilości kilku gram/dziennie (polecam witaminy dostępne w Trzciance w sklepie ROGALIK przy ul.Wieleńskiej 32)wit.C liposomalna 4 x 5 ml
chelatowany cynk 2 x 1 tabl.
spirulina


Takie postępowanie zwiększy ilość krwi krążącej, w efekcie ilość fibryny i efektywność zabiegu!

Na 5 dni przed zabiegiem należy odstawić aspirynę i inne leki wpływające na krzepliwość krwi i preparaty Gingko biloba:

 

0
Feed

Zostaw komentarz