Zabiegi

Medicalaser

Zabiegi w naszej klinice

Klinika Medicalaser oferuje zabiegi medycyny estetycznej wykonywane przez lekarzy specjalistów z takich obszarów jak chirurgia plastyczna i ogólna, ortopedia, dermatologia oraz kosmetologia. Wszystkie usługi świadczone przez nasz gabinet estetyczny poprzedzane są wyczerpującą konsultacją, której celem jest precyzyjne zdiagnozowanie problemu oraz opracowanie planu działania. Nasi pracownicy pomogą Ci w wyborze odpowiedniej terapii, która dopasowana będzie do Twoich oczekiwań i potrzeb.

 

Podczas zabiegów wykorzystujemy preparaty, sprzęt (np. laser frakcyjny) oraz techniki o działaniu potwierdzonym przez specjalistów. Pełen zakres wykonywanych zabiegów estetycznych, wraz z wyczerpującym opisem ich przebiegu, zaleceń oraz przeciwwskazań, znajdziesz poniżej. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty naszego gabinetu.

Wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii powinny być poprzedzone wywiadem, dzięki któremu jesteśmy w stanie omówić Twój problem, poznać Twoje oczekiwania oraz zapoznać się ze stanem Twojego zdrowia.

Przejdź

Oferujemy szereg zabiegów, mających na celu skorygowanie mankamentów urody oraz leczenie określonych zmian chorobowych. Medycyna estetyczna obejmuje między innymi takie procedury jak mezoterapia — dostępna w kilku wariantach, zależnie od potrzeb i oczekiwań pacjenta — lipoliza iniekcyjna czy też niechirurgiczne modelowanie twarzy.

   

Przejdź

Usuwanie owłosienia, zamykanie rozszerzonych naczynek, rumieni, przebarwień, zmian barwnikowych, tatuaży oraz rozstępów — to tylko część zabiegów, które obejmuje medycyna estetyczna laserowa. Zabieg jest nieinwazyjny, poprawia gęstość skóry poprzez aktywizację produkcji kolagenu, co nadaje twarzy wrażenia odmłodzenia, jednocześnie ją ujędrniając.

Przejdź

W naszym gabinecie dokonujemy także zabiegów mających na celu usunięcie zmian skórnych powstałych na tle chorobowym i zaburzeniowym. Chirurgia ogólna w naszym wykonaniu to między innymi usuwanie skutków zapalenia ropnego lub krwiaka, opracowanie odleżyny, wycinanie guzów podskórnych, a także wszycie esperalu.

Przejdź

Naturalnym jest, że pewne aspekty naszego ciała mogą stanowić źródło kompleksów, co w konsekwencji prowadzić może do zaniżonej samooceny. Klasyczna chirurgia plastyczna ma na celu skorygowanie mankamentów urody, które negatywnie wpływają na jakość naszego życia. Obejmuje ona m.in. Plastykę powiek, modelowanie ust, przeszczepy skóry czy liposukcję.

Przejdź

Jeśli cierpisz na rozmaite schorzenia i dolegliwości układu krążenia, takie jak żylaki na nogach czy też widoczne pęknięcia pod powierzchnią skóry twarzy, rozwiązaniem może okazać się chirurgia naczyniowa. Nasz gabinet oferuje szereg zabiegów z tej kategorii — począwszy od skleroterapii, przez laser, aż po miniflebektomię.

Przejdź

Problemy z końcowym odcinkiem przewodu pokarmowego mogą przyjmować różne formy, jednak zawsze stanowią one uciążliwy, a zarazem nieco wstydliwy problem dla pacjenta. Proktologia w naszym gabinecie obejmuje profilaktykę, diagnostykę oraz szereg zabiegów mających na celu leczenie m.in. jelita grubego oraz odbytnicy.

Przejdź

Szybka reakcje na pojawiające się niepokojące zmiany lub dolegliwości skórne może okazać się kluczowa w kontekście ogólnego zdrowia. Podczas konsultacji w naszej klinice wspólnie opracujemy szczegółowy plan działania oraz rodzaj terapii, z uwzględnieniem natury dolegliwości dermatologicznej oraz ewentualnych przeciwwskazań.

Przejdź

Praca w pozycji siedzącej w połączeniu z niewłaściwą ergonomią stanowiska oraz małą ilością dodatkowego ruchu to zmora naszych czasów. Ortopedia w naszej klinice obejmuje szeroki wachlarz zabiegów — w tym usuwanie zespoł ucieśni kanału nadgarstka oraz innych dolegliwości upośledzających funkcjonowanie dłoni, ramion i stawów

Przejdź

Nasz gabinet świadczy również zabiegi z obszaru szeroko rozumianej medycyny estetycznej. Kosmetologia w naszej klinice obejmuje między innymi szereg procedur pielęgnacyjnych i upiększających — takich jak peelingi medyczne, depilacja laserowa czy też radiofrekwencja w różnych wariantach. Zakres naszych usług uzupełniają również masaże.

Przejdź

Medicalaser

Zabiegi od a-z

Skorzystaj z naszych usług

Umów się na wizytę!

Kontakt