TightSculpting™

Nieinwazyjna laserowa metoda redukcji tkanki tłuszczowej z jednoczesnym ujędrnieniem skóry.

TightSculpting™ – to najnowsza, nieinwazyjna laserowa metoda redukcji tkanki tłuszczowej z jednoczesnym ujędrnieniem skóry. Metoda bazuje na synergicznym połączeniu pracy dwóch laserów (Nd:YAG i Er:YAG) podczas jednej sesji.

 


Dlaczego dwa lasery ?

Ponieważ uzupełniające się długości światła redukują ostatecznie tkankę tłuszczową i jednocześnie ujędrniają skórę.
Jak przebiega zabieg TightSculpting™.

 


Pierwszy etap wykonujemy laserem Nd:YAG, który ma na celu superdługimi impulsami lasera zredukować tkankę tłuszczową i ujędrnić głębsze struktury skóry. Wykorzystujemy tutaj specjalnie stworzy protokół zabiegowy. Zabieg wykonujemy zmodyfikowanym do tego zabiegu skanerem S11T, który nie tylko szybko i precyzyjnie aplikuje energię, ale również informuje operatora o temperaturze na powierzchni skóry, tak aby w pełni chronić pacjenta przed przegrzaniem czy poparzeniem. Wytworzone ciepło jest przesyłane przez całą grubość warstwy tłuszczu, poprawiając mikrokrążenie i przyspieszając skurcz termiczny, czego skutkiem jest lipoliza.

 


Drugą część zabiegu wykonujemy laserem Er:YAG, który ma na celu ujędrnienie zewnętrznych partii, tak aby nasza skóra była super ujędrniona i wyglądała piękniej i młodziej. Zwiększając metabolizm tłuszczu i ujędrniając tkankę łączną położoną głębiej i powierzchniową.

 


TightSculpting™ stanowi nieinwazyjną procedurę, która znacząco poprawia stan skóry zwiotczałej, a także wygląd leczonej powierzchni. Zabieg laserem trwał ok. minut w zależności od wielkości pola zabiegowego.

 


____________________________________


Możesz umówić się na wizytę
pod numerem telefonu:
Swarzedz: 667-595-875,
Lusówko: 692-499-700
Zapraszamy na naszą stronę internetową
www.klinikamedicalaser.pl

0
Feed

Zostaw komentarz