Powiększanie ust!

Kształtne, pełne, zmysłowe, nawilżone, soczyste?

Powiększanie ust!


Kształtne, pełne, zmysłowe, nawilżone, soczyste, o wyraźnym konturze usta są jednym z największych atutów  kobiety, przykuwających wzrok, nieprzerysowane lecz namiętne i z charakterem…

Matka natura nieczęsto nas takimi obdarza. Pacjenci często borykają się ze zbyt małymi, wąskimi czy też asymetrycznymi ustami. Dodatkowo, wraz z upływem czasu, dochodzi do utraty kwasu hialuronowego, który naturalnie występuje w ustach, co prowadzi do zaniku czerwieni wargowej, rozmycia konturów ust, tworzenia się tzw. zmarszczek palacza, nad górną wargą, opadania kącików ust nadając tym samym twarzy smutny wyraz, a także do pierzchnięcia i wysychania ust.

Jednak bez obaw! Mamy na to swoje skuteczne i niezawodne sposoby! Modelowanie oraz powiększanie ust kwasem hialuronowym. 

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, iż kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszej skórze oraz wypełnia nasze usta. Jest on jednym z najważniejszych składników odpowiadającym za prawidłowe nawilżenie oraz jędrność skóry a także czerwieni wargowej. Stymuluje on produkcję kolagenu i elastyny w skórze, odpowiada za wiązanie cząsteczek wody w komórkach skóry i ustach a także stanowi istotną barierę chroniącą przed infekcjami bakteryjnymi. 

Niestety wraz z wiekiem, ilość kwasu hialuronowego w skórze stopniowo się zmniejsza. Zmiany te postępują już nawet po dwudziestym roku życia, a około czterdziestego roku życia jego ilość zmniejsza się aż o połowę! Skutkuje to utratą jędrności skóry, regresem jej objętości, gorszym nawilżeniem, zwiotczeniem i pojawieniem się nieestetycznych zmarszczek a także nieestetycznym, smutnym, wyglądem ust oraz ich częstym pierzchnięciem i wysychaniem.

Powiększanie i modelownie ust kwasem hialuronowym, pozwala w szybki sposób nadać ustom perfekcyjny, wymarzony kształt oraz jędrność a także przywrócić im młodość!

Ponadto, zabieg przyczyni się do znacznego wzrostu ich nawilżenia, co pozwoli zapomnieć o konieczności ich ciągłej pielęgnacji pomadkami i sztyftami, których działanie jest tylko chwilowe.

WSKAZANIA DO POWIĘKSZANIA ORAZ MODELOWANIA UST KWASEM HIALURONOWYM:

zwiększenie objętości czerwieni wargowej,
asymetria pomiędzy górną a dolną wargą,
modelowanie konturu ust,
nieproporcjonalnie wąskie usta,
opadające kąciki ust, nadający twarzy smutny wyraz,
wypełnienie zmarszczek wokół ust,
spierzchnięte, często wysychające usta wymagające częstej pielęgnacji

ZALECENIA PO ZABIEGO POWIĘKSZANIA ORAZ MODELOWANIA UST KWASEM HIALURONOWYM:

Przez kilka godzin po zabiegu powiększania oraz modelowania ust kwasem hialuronowym, należy unikać nadmiernej ekspresji w ich obrębie, jak również ich masowania i dotykania miejsc iniekcji.

Przez 3 dni po zabiegu, należy unikać spożywania alkoholu oraz nadmiernego narażenia na ciepło (sauna, solarium) oraz promienie słoneczne, a przez 7 dni intensywnego wysiłku fizycznego.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU POWIĘKSZANIA ORAZ MODELOWANIA UST KWASEM HIALURONOWYM:

Ciąża lub karmienie piersią
Aktywna opryszczka
Zastosowanie, w ciągu ostatnich pięciu lat, wypełniaczy na bazie kwasu polimlekowego (Sculptra)
Choroby o podłożu autoimmunologicznym
Immunoterapia
Skłonność do tworzenia blizn przerostowych (keloidów)
Stany zapalne skóry oraz infekcje skóry (opryszczka, trądzik)
Reakcje alergiczne na składnik preparatu 
Nadwrażliwość na kwas hialuronowy
Choroby nowotworowe

0
Feed

Zostaw komentarz