NUKLEOFIL

Lifting na poziomie komórkowym.

Nucleofill to preparat do głębokiej odnowy i bioresktukturyzacji skóry. Ten innowacyjny zabieg działa na trzech poziomach:

 


- liftingu

- antyoksydacji

- nawilżenia

 


Potrójne działanie preparatu na poziomie komórkowym daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia. Nucleofill to synonim innowacyjnej biotechnologii w medycynie estetycznej i anti-agingu. Ta naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry, zawiera polinukleotydy, które w trzykierunkowym mechanizmie pobudzają skórę do odbudowy. Pierwszy kierunek działania to receptory na fibroblastach w skórze. Dzięki takiemu pobudzeniu przekształcają się w miofibroblasty. Stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie.

 

Drugim mechanizmem jest „zmiatania” wolnych rodników i działanie antyoksydacyjne. Polinukeotydy wiążą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej. Dzięki temu skóra staje się nawilżona i jędrna.

 


Produkt jest naturalny i bezpieczny, odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym. Występuje w postaci przezroczystego żelu. Dostępny dwóch odsłonach: Nuclefoill Medium oraz Nucleofill strong. 

 

 

 

Nucleofill jest idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia. Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry.

 

 

Jak się przygotować?
Zabieg nie wymaga od Pacjenta przygotowań.

Wskazania:
utrata elastyczności i jędrności,
pierwsze płytkie zmarszczki,
poszarzała i pozbawiona blasku cera,
narażenie na zanieczyszczenia powietrza, przewlekły stres oraz palenie nikotyny i nadmierna ekspozycja na słońce mające odzwierciedlenie w kondycji skóry,
wiotka i odwodniona skóra.

 

Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg  Nucleofill nie jest bolesny. Podczas niego można odczuwać delikatne mrowienie.

Ile trwa rekonwalescencja?
Niemal od razu po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. 

 

 

0
Feed

Zostaw komentarz