Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna redukcja tkanki tłuszczowej!

Lipoliza iniekcyjna to nowoczesna metoda walki z miejscowo nagromadzonym tłuszczem w różnych partiach ciała takich jak brzuch, uda, pośladki, „boczki”, podbródek czy ramiona. Polega ona na miejscowym wstrzykiwaniu preparatu, który bazuje na naturalnych składnikach naszego organizmu odpowiadających za leczenie zatorów tłuszczowych oraz redukcję lipidów we krwi.  Fosfatydylocholina i deoksycholat podane bezpośrednio do tkanki tłuszczowej za pomocą strzykawki powodują rozpad trójglicerydów po zniszczeniu komórek tłuszczowych. Po rozpadzie  komórek tłuszczowych zostają one wydalone z organizmu w wyniku naturalnych procesów metabolicznych – metabolizm tłuszczu przyśpieszony zostaje dzięki L-karnitynie.   

Zabieg lipolizy przynosi najbardziej widoczne efekty u osób, u których dieta i ćwiczenia fizyczne nie przynoszą oczekiwanego rezultatu a chcą one pozbyć się namiaru tkanki tłuszczowej bez ingerencji chirurgicznej. Zatem lipoliza jest bezpieczną, mniej inwazyjną i mniej obciążającą organizm metodą usuwania tłuszczu z danych partii ciała niż na przykład liposukcja. Dodatkowo, lipoliza nie wymaga również długotrwałej rekonwalescencji. 

Pełna kuracja zabiegami lipolizy jest dostosowywana indywidualnie do potrzeb i oczekiwań każdego pacjenta. Najlepsze efekty osiąga się po wykonaniu serii zabiegów (od 3 do 5) w 4-6 tygodniowych odstępach czasu. 

 

Czy zabieg lipolizy jest bolesny?

 

Zabieg jest bezbolesny.

Ile trwa zabieg?

 

Zabieg lipolizy trwa do pół godziny. 

Kiedy najlepiej jest wykonać zabieg?

 

Lipolizę możemy wykonać o każdej porze roku.

Czy po zabiegu pozostanie nadmiar skóry?

 

Przy wykorzystaniu lipolizy dochodzi również do obkurczenia skóry, w wyniku czego nie powstaje nadmiaru skóry.

0
Feed

Zostaw komentarz