Leczenie chrapania - Laser Fotona.

Natychmiastowa poprawa jakości snu pacjenta.

Wprawdzie chrapanie nie jest chorobą, to jednak spędza sen z powiek i może przyczyniać się do poważnych schorzeń. Pojawia się na skutek wibracji języczka i podniebienia miękkiego podczas wdechu, najczęściej u osób otyłych, kobiet w ciąży, u osób z krzywą przegrodą nosową lub palących papierosy.

Sposobów na zdrowy sen jest wiele, niestety większość z nich to procedury operacyjne, które wiążą się z długim okresem rekonwalescencji oraz z dolegliwościami bólowymi.

Laserowe leczenie chrapania – skuteczność potwierdzona badaniami.


Alternatywą dotychczasowych metod leczenia chrapania jest nieinwazyjna laseroterapia, która jest całkowicie bezbolesna oraz nie wymaga podania znieczulenia. Polega na wykorzystaniu wiązki światła lasera Er:YAG w celu podgrzania tkanek miękkich górnych dróg oddechowych. W wyniku działania światła dochodzi do kurczenia włókien kolagenowych i usztywnienia tkanek. Pełna kuracja obejmuje 3 cykle zabiegowe wykonywane w ciągu 6 tygodni.

Według przeprowadzonych badań u wszystkich pacjentów stwierdzono poprawę już po pierwszym zabiegu, natomiast druga sesja zabiegowa dała bardzo dobre oraz doskonałe efekty.

 

Zapraszamy na konsultację z naszym specjalistą. 

Odpowie na wszelkie nurtujące pytania i dobierze odpowiednią ilość zabiegów.

 

0
Feed

Zostaw komentarz