Leczenie Chrapania

Natychmiastowa poprawa jakości snu pacjenta.

Leczenie chrapania - natychmiastowa poprawa jakości snu pacjenta.

Wprawdzie chrapanie nie jest chorobą, to jednak spędza sen z powiek i może przyczyniać się do poważnych schorzeń. Pojawia się na skutek wibracji języczka i podniebienia miękkiego podczas wdechu, najczęściej u osób otyłych, kobiet w ciąży, u osób z krzywą przegrodą nosową lub palących papierosy.

Sposobów na zdrowy sen jest wiele, niestety większość z nich to procedury operacyjne, które wiążą się z długim okresem rekonwalescencji oraz z dolegliwościami bólowymi.

Laserowe leczenie chrapania – skuteczność potwierdzona badaniami.
Alternatywą dotychczasowych metod leczenia chrapania jest nieinwazyjna laseroterapia, która jest całkowicie bezbolesna oraz nie wymaga podania znieczulenia.

Polega na wykorzystaniu wiązki światła lasera Er:YAG w celu podgrzania tkanek miękkich górnych dróg oddechowych. W wyniku działania światła dochodzi do kurczenia włókien kolagenowych i usztywnienia tkanek. Pełna kuracja obejmuje 3 cykle zabiegowe wykonywane w ciągu 6 tygodni.

Według przeprowadzonych badań u wszystkich pacjentów stwierdzono poprawę już po pierwszym zabiegu, natomiast druga sesja zabiegowa dała bardzo dobre oraz doskonałe efekty.

Dlaczego warto wybrać lasery Fotona?


Systemy laserowe Fotona, takie jak LightWalker, Spectro oraz Dynamis wykorzystują powierzchowne działanie lasera Er:YAG o dużej mocy. Działanie wiązki lasera jest na tyle delikatnie, że nie powoduje uszkodzenia tkanek, ale również na tyle mocne, że pozwala zapewnić doskonałe kliniczne efekty.


 

0
Feed

Zostaw komentarz