FOTONA TightSculpting™

FOTONA TightSculpting™ to najnowsza nieinwazyjna laserowa metoda polegająca na zredukowaniu tkanki tłuszczowej z jednoczasowym ujędrnieniem skóry.

Proces odchudzania niejednokrotnie bywa bardzo skomplikowany i wymaga ogromnej motywacji.

Z pomocą przychodzi laser FOTONA!

FOTONA TightSculpting™ to najnowsza nieinwazyjna laserowa metoda polegająca na zredukowaniu tkanki tłuszczowej z jednoczasowym ujędrnieniem skóry. Metoda opiera się na równoczesnym połączeniu pracy dwóch laserów (Nd:YAG i Er:YAG) w czasie trwania jednej sesji. Światła laserów uzupełniają się długościami, skutkując pożądanym spadkiem tkanki tłuszczowej i ujędrnieniem skóry.

Wykorzystujemy tutaj specjalnie stworzony protokół zabiegowy. Zabieg wykonujemy zmodyfikowanym do tego zabiegu skanerem S11T, który nie tylko szybko i precyzyjnie aplikuje energię, ale również informuje operatora o temperaturze na powierzchni skóry, tak aby w pełni chronić pacjenta przed przegrzaniem.

-  Pierwszy etap wykonujemy laserem Nd:YAG

 Zastosowanie super długich impulsów w trybie PIANO pozwala wprowadzać wewnątrz tkanki energię lasera wystarczającą do zniszczenia komórek tłuszczowych. Dzięki temu w sposób całkowicie bezpieczny, bezinwazyjny i kontrolowany mamy możliwość zredukować tkankę tłuszczową. Drugą część zabiegu wykonujemy laserem Er:YAG o długości wiązki 2940nm, który ma na celu ujędrnienie zewnętrznych partii , tak aby nasza skóra była super ujędrniona i wyglądała  piękniej i młodziej.

 

Widoczne efekty:

  • Wzrost napięcia i jędrności skóry
  • Redukcja tkanki tłuszczowej
  • Modelowanie ciała
  • Redukcja obwodu brzucha, ud, pośladków
  • Redukcja cellulitu
  • Średnie zmniejszenie obwodu talii po serii 5‑8 zabiegów to 7‑8cm!
0
Feed

Zostaw komentarz