FOTONA 4D - LIFTING SKÓRY BEZ SKALPELA

Jeszcze nigdy laserowy lifting nie był tak skuteczny! Jeśli chcesz maksymalnych efektów, odwiedź naszą klinikę i poznaj pierwsze na świecie urządzenie do zabiegu Fotona 4D®.

Lifting twarzy Fotona 4D®

Jeszcze nigdy laserowy lifting nie był tak skuteczny! Jeśli chcesz maksymalnych efektów, odwiedź naszą klinikę i poznaj pierwsze na świecie urządzenie do zabiegu Fotona 4D®. Najbardziej zaawansowany technologicznie laser FOTONA zagęszcza skórę zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz jamy ustnej. Dzięki Fotona 4D® osiągamy silne ujędrnienie i produkcję kolagenu na całej grubości tkanek oraz wypełnienie zmarszczek i bruzd bez wypełniaczy. Odmładzanie nowej generacji to idealne rozwiązanie dla pacjentów, ceniących sobie nieinwazyjne zabiegi laserowe o najwyższej skuteczności.

Jak działa lifting Fotona 4D?

Zabieg złożony jest z czterech procedur zabiegowych połączonych w jedną terapię, która odmładza tkanki na wszystkich poziomach – od najgłębszych włókien podporowych skóry po powierzchniowe warstwy naskórka.

 

Podczas jednej wizyty w gabinecie czterokrotnie zmieniamy parametry urządzenia, wykonując następujące zabiegi:

-Zabieg zaczyna Endolifting®, czyli nieinwazyjna terapia laserem, wykonywana wewnątrz jamy ustnej (skanowane są wewnętrzne mięśnie w jamie ustnej, boczne mięśnie jarzmowe oraz górna i dolna część ust). Odpowiednio skalibrowane fale nieablacyjnego lasera Er:Yag powodują delikatne, kontrolowane podgrzanie tkanek, pobudzające kurczenie włókien kolagenowych. Prowadzona w tak unikatowy sposób procedura umożliwia odbudowę kolagenu na całej grubości tkanek. Endolifting zwiększa napięcie i elastyczność policzków, wygładza bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki wokół ust i linie marionetki. Pacjenci cieszą się z wypełnienia bruzd już po pierwszym zabiegu, bez zastosowania wypełniaczy.

-W drugim etapie koncentrujemy się na działaniu od zewnątrz, ale pracujemy nad jędrnością najgłębszych warstw skóry. Za pomocą rewolucyjnej metody frakcjonowania 3D odpowiednią długością fali lasera Er:Yag tworzymy głęboko w skórze punkty termiczne, które silnie stymulują organizm do produkcji nowych włókien kolagenowych. Program FRAC3® na platformie laserowej FOTONA jest pierwszą nieablacyjną techniką silnego napinania skóry i w porównaniu do metod ablacyjnych oraz do klasycznego frakcjonowania skóry daje dużo trwalsze efekty, ponieważ oddziałuje na najgłębszym poziomie, w żaden sposób nie uszkadzając powierzchni skóry.

-Piano Trzecia procedura wykorzystuje ultra-długi impuls lasera Nd:Yag do napięcia dużych powierzchni skóry. Lifting termiczny jest bardzo intensywny, a energia dociera aż do tkanki podskórnej ( na głębokość ok. 6mm). W tym trybie zabieg wywołuje głęboki termolifting, likwiduje blizny potrądzikowe, i pourazowe, poprawia jakość i kondycję skóry.

-Czwarty etap Fotona 4D® to wykonanie peelingu laserowego, czyli tzw. zimnej ablacji za pomocą lasera Er:Yag. Zabieg ma na celu poprawić teksturę naskórka, wygładzić ją, zmniejszyć rozszerzone pory i znormalizować pracę gruczołów łojowych. Superfacial™ to dopełnienie wcześniejszych procedur, skoncentrowanych na głębszych warstwach skóry, dzięki któremu Fotona 4D® jest zabiegiem kompleksowo działającym na problemy skóry na wszystkich poziomach.

 

WSKAZANIA:

 • Utrata elastyczności i jędrności skóry;
 • Bruzdy i zmarszczki nosowo-wargowe, linie marionetki, zmarszczki wokół ust, bruzdy grawitacyjne, utrwalone zmarszczki mimiczne, kurze łapki;
 • Niedoskonałości, rozszerzone pory;
 • Cienka skóra;

 

ZALETY ZABIEGU:


Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych już po jednym zabiegu (efekt porównywany jest do zastosowania wypełniaczy)
Równomierny wzrost napięcia i elastyczności skóry
Wygładzenie zmarszczek grawitacyjnych oraz utrwalonych mimicznych (także kurze łapki i bruzdy na czole)
Pogrubienie cienkiej skóry
Wygładzenie i poprawa tekstury naskórka (obkurczenie ujść gruczołów łojowych, porów, ujednolicenie kolorytu)
Spłycenie drobnych blizn potrądzikowych

 

PRZECIWSKAZANIA:

 • ciąża i karmienie piersią
 • świeża opalenizna;
 • niektóre choroby przewlekłe (np. choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, fotodermatozy, cukrzyca);
 • niektóre alergie;
 • infekcje np. czynna opryszczka;
 • tendencje do keloidów;
 • zaburzenia krzepnięcia;
 • przyjmowanie antykoagulantów;
 • choroba nowotworowa;
 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

 

TECHNOLOGIA:

Frakcyjny laserowy resurfacing skóry za pomocą urządzenia FOTONA™™ pozwala uzyskać rewelacyjne efekty estetyczne zabiegu bez ryzyka bólu czy powikłań. W porównaniu z innymi metodami dostępnymi na rynku urządzenie to znacznie skraca czas powrotu do pełnej funkcjonalności.

To inteligentne rozwiązanie w ramach zabiegów resurfacingu skóry, stosujące mikrowiązki, dzięki którym powstają strefy tkanki uszkodzonej otoczone przez nietknięte tkanki. Umożliwia to szybsze gojenie i zmniejsza efekty uboczne zabiegu.

0
Feed

Zostaw komentarz