Blefaroplastyka Powiek Górnych I Dolnych

Oczy są zwierciadłem duszy. Oczy szeroko otwarte, wypoczęta i jędrna skóra powiek świadczą o zdrowiu, atrakcyjności i witalności.

Blefaroplastyka (plastyka powiek górnych i dolnych) to zabieg, który poprzez korektę ilości skóry oraz przywrócenie właściwego napięcia strukturom powięziowym przywraca młodzieńczy i zdrowy wygląd okolic oczu, jak również właściwy kontur oraz kształt powiek. 

Tym samym dzięki precyzyjnej interwencji chirurgicznej korygujemy defekty spowodowane nadmiarem skóry oraz wiotkością tkanek, które są odpowiedzialne za stary i zmęczony wygląd oczu. 

Oczy są zwierciadłem duszy. Oczy szeroko otwarte, wypoczęta i jędrna skóra powiek świadczą o zdrowiu, atrakcyjności i witalności.

Opadające powieki górne to problem powstający w związku ze zwiotczeniem skóry powiek i opadaniem tkanek czoła i brwi.

Wielu pacjentów z powodu opadania powiek górnych poza defektem estetycznym fałdu powieki górnej, odczuwa zmęczenie oczu, ciężkość powiek i bóle głowy, a przede wszystkim ograniczenie pola widzenia. 

 

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg ?


Plastyka powiek przeznaczona jest dla osób, u których pojawia się znaczny nadmiar skóry na powiekach. Opadające powieki często stają się poważnym defektem estetycznym. Powodują starszy wygląd. Osoba może być postrzegana nawet jako nieatrakcyjna. Powoduje ograniczenie pola widzenia, co z kolei prowadzi do odczuwania zmęczenia oczu i bólu głowy.   

 

 

Wskazania:

  • Opadająca powieka,
  • Niezadowalający kształt powieki,
  • Tłuszcz pod oczami na powiece dolnej,
  • Zmniejszenie pola widzenia wskutek zwężenia szpary powiekowej przez opadającą powiekę,
  • Zaburzenia percepcji wzrokowej,
  • Ponury, smutny wyraz twarzy,
  • Brak radości w oczach.
0
Feed

Zostaw komentarz